niedziela, 4 sierpnia 2013

blożkowanie. i polityka.


dzisiejsze słowo na niedzielę 
rozpocznę kultowym cytatem:
są na świecie rzeczy, 
które się fizjonomom nie śniły!


INSTAGRAM: monikalukasiak KLIK


mawiał tak Ferdynand Kiepski, który o blożkowaniu raczej pojęcia nie miał. o celebryctwie i polityce, owszem swoje zdanie wyrażał. o czym zatem chcę powiedzieć, co tym ferdynandowym fizjonomom się nie śniło?

na początek njus ostatnich kilku dni, który rozprzestrzenia się z prędkością zatrważającą. mamy blożkową TV! yeah! fizjonomowie o tym nie śnili nawet, pewna jestem stuprocentowo. nie śnili ale jest. bo z polską blogosferą żartów nie ma! blogosfera to nowe medium! ale co z tą Bloggers TV? na pomysł wpadły Glamourina i Fashion Roulette. pomysł sam w sobie - ok. bo dlaczego nie? ale... sama realizacja pozostawia wiele do życzenia. szkoda trochę, bo dziewczynom  się dostanie, a chciały dobrze. no cóż... straszliwie chaotycznie wyszło, straszliwie! miał być bloggerski Magiel Towarzyski. a z Magla pozostał tylko zamysł. no może jeszcze jedno. ja poczułam się zmaglowana. bardzo.

Bloggerki, Bloggerzy są na fali. coraz ich więcej wszędzie. wczoraj na śniadanie była Maffefka, a na obiad orzechy Macadamia. ciągle słychać Jessica Mercedes, Charlize Mystery, Margaret. pozują, tańczą i śpiewają, ubierają się, coraz więcej się wypowiadają. i przy tym wszystkim zarabiają, podobno całkiem nieźle.

coraz więcej njusów dotyczących modowego szołbizu, ale tej zmanierowanej i celebryckiej strony, że tak powiem. niebawem rusza modowa (a jakże!)Miłość na bogato. ma być serial jakiego jeszcze nie było. a wszystko kręcić się będzie wokół mody. Horodyńska już nie z Fijał! to z kim? we wszystkich ploteczkach wątek z Maffashion, która rzeczywiście, po raz drugi wyskoczyła także z mojej lodówki.

blożkowanie samo w sobie to fun! bo czemu nie spróbować? blożkować może każdy. i mądry, i głupi. i ładny, i brzydki. i bogaty, i biedny. grunt, żeby się w tym blożkowaniu nie zatracić. bo czasem niezłe kwiatki wychodzą, z tego blożkowania. fizjonomom się takie rzeczy nie śniły!

może dlatego lubię polską blogosferę.
bo dzieje się, dzieje!
jest nawet lepsza niż polityka!

9 komentarzy:

 1. jakby nie patrzeć, wszystko jest lepsze niż polityka :D
  świetny post + mega podoba mi się ta koszula ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. blogi są super, bo każdy może w nich pokazać cząstkę siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny blog i post:)
  Obserwujemy i lubimy się na FB?
  Pozdrawiam Serdecznie :)
  http://zocha-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. blogerek wszędzie pełno tylko szkoda, że za ich bytnością nie idzie treść.
  im więcej ich w mediach tym mniej mają do powiedzenia.
  szkoda.


  pozdrawiam,
  jesuswannatouchme.
  <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozwalił mnie ten wpis na miliony kawałeczków <3 oby więcej takich :D a moja szafa wygląda podobnie :D

  OdpowiedzUsuń