wtorek, 23 lipca 2013

taka sytuacja.


całkiem niechcący wyczaiłam,
że w kręgach hipsterskich
spopularyzowało się nowe zawołanie.


INSTAGRAM: monikalukasiak KLIK


dziś wyznacznikiem hipsterskiego żywota nie są już tylko i wyłącznie epickie akcje i na maksa odjechane zajawki. dziś się mówi: taka sytuacja. zatem o takich sytuacjach opowiem. bądź co bądź, epickich bardzo.

Barcelona nas okiwała. całkiem sprawnie im poszło. wiele się nie nabiegali. my też. ale... mecz się jednak odbędzie. nie jest niespodzianką, że faworytem również Polska nie będzie. choć okiwać, i my, moglibyśmy.

we Wprost ukazał się bardzo ciekawy artykuł Magdaleny Środy dotyczący sposobów ogłupiania kobiet. zapytam więc: Polki, czy czujecie się ogłupiane? 30% ankietowanych odpowiedziało: nie. 60% ankietowanych: nie mam zdania.

Warszawiacy znowu solidarni! Pani Prezydent tym razem dostało się za Most Łazienkowski. korki, koreczki. ale żeby Saska, Czerniaków!? to już przesada. bo i metro zamknięte. Pani nic robić nie powinna, stanowczo!

wczoraj na świat przyszło Royal Baby. doprawdy, ciąża Sochy czy Muchy nie była tak emocjonująca jak ciąża księżnej Kate! prasa się mocno rozpisała. mocno. ale nie koniec na tym. zostaniemy teraz zasypani stosem informacji dotyczących nowych bucików księciunia, pierwszego ząbka czy ulubionej kaszki.

takie to sytuacje.
takie.

7 komentarzy:

 1. że tak perfidnie skorzystam z cytatu Tymbarku: buhahahaha :)))))

  OdpowiedzUsuń
 2. aaaaa, to dlatego wszyscy gadają 'taka sytuacja' - to teraz modne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej ciekawy blog. Chyba sama zacznę mówić 'taka sytuacja' skoro wszyscy dążymy do tego aby być na czasie.

  www.makefashioneasy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Nice blog! Would you like follow each other?

  OdpowiedzUsuń
 5. ahhh te ciąże ostatnio tak modne:P

  OdpowiedzUsuń