wtorek, 9 lipca 2013

wakacyjny openerowy słownik festiwalowicza.

 

są wakacje.

widać, słychać i czuć.INSTAGRAM: monikalukasiak KLIK


powietrze jakieś ciepłe. wiaterek przyjemny. niebo wyjątkowo błękitne. słonko mocniej grzeje. miasto opustoszało. w kurortach wrze. dzieci więcej wszędzie. ludzi. wszystkich i wszystkiego. tak beztrosko się zrobiło. inaczej. wakacyjnie. lepiej?

a jak wakacje to i koncerty. wszystkich i wszędzie. i dla wszystkich. nie da się nie zauważyć. nie da się nie usłyszeć. nie da się nie wiedzieć. bo wszyscy się prześcigają. we wszystkim.

Heineken Open'er Festival. hit ostatniego tygodnia. hit instagrama i fejsbuka. połowa hipsterskiej inteligenckiej młodzieży i połowa fanów dobrej, alternatywnej poniekąd muzy, przybyła do Gdyni. by festivalwać. openerować. heinekenowac.

festivalować, czyli słuchać. czyli wielbić. czyli dopieszczać swoje uszy najlepszymi i najbardziej wyczekiwanymi brzmieniami. patrzeć na twórców, którym najchętniej padlibyśmy do stóp. skakać z radości i wykrzykiwać sfałszowane ale jakże szczere dźwięki. piszczeć. zdzierać gardło. tarzać się w błocie, też można. zapomnieć o całym bożym świecie, by oddać się muzyce. MUZYCE.

openerować, czyli otwierać się. na wszystko nowe i na wszystkich. czyli poznawać. zawierać znajomości, dniem i nocą. wpadać w dziwackie rozkminy. błyszczeć  wiedzą i nie. integrować się. dobrze się bawić. lansować - się i trendy. robić wszystko, żeby było fajnie.

heinekenować, czyli... heinekenować. gdzie i z kim popadnie. chodzić. biegać. dreptać. tańczyć. przemieszczać się i siedzieć w miejscu.

podobno Open'er to nie festiwal.
Open'er to styl życia.


11 komentarzy:

 1. Hah! Festivalowy czas sie zaczal!! I dobrze, chcialoby sie krzyknac NARESZCIE!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. zazdroszczę wakacji!!!!
  Ja na swoje muszę jeszcze trochę poczekać :)

  Zdjęcie super!

  W wolnej chwili zapraszam do mnie po dawkę srebra z pomarańczem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. jak słyszę hasło "open'er" widzę tłumy hipsterów, ray-bany i laski w szortach i obowiązkowo z hunterami (czy to tylko ja?) :P ah ta muzyka alternatywna, ah ten lans ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dużo w tym prawdy, ale i nie tylko takie grupy społeczne na Open'era przybywają :)

   Usuń
 4. Ja w tym roku tylko Off Festival (aczkolwiek liczę, że wpadnie mi jeszcze jakiś festiwal), wszystkich z tegorocznego Open'era, których chciałam zobaczyć, już widziałam (oprócz Cave'a ukochanego - tego żałuję niesamowicie). Ale za to nad morze wybiorę się w sierpniu:)
  Pozdrawiam
  Ruda Frela

  OdpowiedzUsuń
 5. Nice photos & great blog :)

  Maybe we follow each other on GFC & Bloglovin?!
  Let me know, follow me & i´ll follow back :-)

  Greetings

  www.YulieKendra.com

  OdpowiedzUsuń