niedziela, 24 listopada 2013

kto wygra The Voice of Poland i dlaczego nie będzie to Jagoda Kret?

żarty się skończyły.
za tydzień wielki finał.


The Voice of Poland. Edycja 3. Walka o tytuł number one! Emocje. Łzy. Decyzje. Łatwe i trudne. Dźwięki piękne. Z edycji na edycję coraz piękniejsze. Światowe. Mogę chyba śmiało powiedzieć, że ta trzecia odsłona poszukiwania tego jedynego i unikalnego głosu jest światowa. Bo i tacy są bohaterowie owego zdarzenia. Światowi. Unikalni. Piękni. A tytuł Voice'a jeden.

Kto wygra? Cała Polska postawiła sobie to pytanie, bo oto mamy finalistów. Trzech facetów i jedna kobieta. Kto wygra kolejną edycję The Voice of Poland i dlaczego nie będzie to Jagoda Kret?

Historia programu pokazuje, że w finałowych zmaganiach sukces odnoszą głosy mocne, charakterystyczne i osobowości iście rockowe, silne. Edycja Pierwsza - Damian Ukeje. Edycja Druga - Natalia Sikora. A Edycja Trzecia?

Trzech facetów i jedna kobieta. A tytuł The Voice Of Poland jeden. Marysia Sadowska trafnie stwierdziła, że faceci mają łatwiej. Bo zawsze mają rzesze fanek, zakochanych po uszy i wpatrujących się w idoli jak w obrazek. I wysyłających namiętnie sms-ki. Jagódka, osamotniona kobieta w finale. Więc kto? Kto wygra? bo głosy męskie piękne i tak różne. Jak zadecyduje Polska? Jakiego głosu nam potrzeba?

Mateusz. pokazał, że zaśpiewa wszystko. zmierzył się z największymi, a wczoraj  z legendą Mercurym i Bohemian Rhapsody. zdolny niesamowicie. ciary są.

Ernest. podarował nam kawał rockowego serducha. a w półfinale wzruszył samego Marka Piekarczyka! bo pokazał, że wszyscy faceci są synami.

Aro. artysta bez dwóch zdań. to ten, którego na scenę wnoszą. wrażliwy. utalentowany. 

a co mówią facebookowe statystyki?
Aro Kłusowski: 11 272
Mateusz Ziółko: 19 437
Ernest Staniaszek: 22 553

kto wygra The Voice Of Poland
i dlaczego nie będzie to Jagoda Kret?


9 komentarzy:

 1. A ja tam jendak myślę, że Arowi przyjdzie się zmierzyć z Mateuszem ;) Dla niego nie ma piosenki nie do zaśpiewania i każda brzmi jakby była jego własną :) Ja mocno kibicuję wszystkim, bo poziom w tym roku naprawdę wysoki ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. true - Mateusz zaśpiewa wszystko, nawet Freddiego! :) a poziom wysoki, oj wysoki!

   Usuń
 2. Ja uważam, że jednak to Jagoda powinna wygrać ten program. Szkoda, że ten artykuł od razu nakierunkowuje na to, że nawet nie warto na nią głosować. o każdym jest pochlebne słowo tylko nie o Jagodzie. Ja śledzę ten program od początku i widzę, że ta dziewczyna ma straszny potencjał i bardzo szybko się uczy. Jej barwa jest niesamowicie hipnotyzująca i i bardzo charakterystyczna a to zawsze cechowało największe gwiazdy Polskiej i światowej sceny muzycznej. Przykładowo gdy słuchałam przez słuchawki piosenki wszystkich finalistów LIVE to tylko ją rozpoznałam po barwie. Wszystkie inne głosy żeńskie zlały mi się w jeden i nie mogłam dopasować do nich twarzy tak samo z tymi wychwalanymi chłopakami. Od tego momentu kibicuje tej dziewczynie i zawsze ze zniecierpliwieniem oczekuje jej występu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się, Jagoda ma piękny głos! owszem ma potencjał, charakterystyczną barwę, świetnie poradziła sobie z ostatnim lajfem. jednak wydaje mi się, że ma silną męską konkurencję i tak jak pisałam - za chłopakami stoją fanki, które będą walczyły jak lwice w smsowym starciu. stąd przypuszczenie, że Jagoda nie wygra. ale... who knows?

   zacytuję Jagodę: "to jest TYLKO program - droga muzyczna się po nim nie kończy. Osoby, który wzięły udział w odcinkach na żywo JUŻ SĄ WYGRANYMI, ponieważ dojść do tego etapu jest niezwykle trudnym wyzwaniem!"

   Amen.

   Usuń
 3. Fajnie wszystko tylko, że Aro Kłusowski ma 4.953 fanów na facebook, więc to jest połowa z tego co ma Jagódka.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie najlepszy Mateusz Ziółko i to On jest prawdziwym talentem

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak dla mnie Ernest jest tu najlepszy! I to on powinien zdobyć tytuł "The voice " ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jagodę to przesrosło - jest odważna, ale niestety nie ma takich umiejętności jak chłopcy. Żarty sie rzeczywiście skończyły i zabawa. Koloroo i fajnie, ale......

  OdpowiedzUsuń
 7. Ziółko najleepszy........

  OdpowiedzUsuń