niedziela, 29 września 2013

w kawalerce, Młodzi. i Zdolni.


tylu Młodych Zdolnych. tylu.
a świat o nich nie słyszał.

INSTAGRAM: monikalukasiak KLIK


robisz coś. z pasją. kochasz to robić i chcesz, aby inni też to pokochali. zdolny jesteś jak cholera. i co dalej? co dalej? chcesz, ale czy możesz? możesz, ale czy się uda?

Młodych i Zdolnych co niemiara. w każdej dziedzinie życia. na pęczki. jednym się udaje, drugim nie. rodzi się pytanie o to, co zrobić, żeby jednak się udało? żeby jakiś fajny ślad po sobie zostawić. dla pokoleń.

pamiętam jak zaczynał Łukasz Jakóbiak. trafiłam na jego fanpage w momencie, kiedy przeprowadził trzy, cztery wywiady. myślałam - no fajnie, ale co będzie dalej? uda się, nie uda? było to wszystko ciekawe. na tyle ciekawe, że się udało. dziś Łukasza i jego kawalerkę znają wszyscy, którzy choć trochę szperają w necie i śledzą choć odrobinę polski szołbiz.

Łukasz Jakóbiak dziś jest niejako wzorem. wzorem dla tych Zdolnych i Młodych. pokazuje, że jednak można. samemu. z pomysłem. bez afer, pokazywania tego czy owego, paplania bez sensu. można stopniowo, krok po kroku, wspinać się na szczyt. bo Łukasz, w moim mniemaniu jest na szczycie. a będzie jeszcze wyżej.

kawalerkę odwiedzali i artyści i celebryci. a ostatnio gościli tam Młodzi. i Zdolni. nie znani szerszej publiczności. mający swój cel w życiu, kochający i tworzący z pasją. The Dumplings! głośno będzie, głośno!

Justyna Święs i Jakub Karaś, bo o nich mowa, odwalili kawał dobrej roboty. przypieczętował ciężką pracę Łukasz Jakóbiak, zapraszając ich do kawalerki. i fundując im drogę do artystycznego spełnienia, zaprezentowania publice. podzielenia się tym, co mają najcenniejsze - talentem nie byle jakim.

no pięknie! jak w bajcie. przesłuchałam wszystko. zasłuchałam się i zasłuchuje. bo wciąga ta muzyka, te dźwięki. znakomity wokal. The Dumplings zabierają w niesamowitą podróż. chcesz więcej!

chyba lubię pierogi bardziej niż myślałam. i kozy, również. 


fb fanpage: TheDumplings
YouTube: KLIK
wywiad z Młodymi, w kawalerce: KLIK

2 komentarze:

  1. Są zdolni, genialni. Sądzę, że szybko wyfruną za granicę. Tak często dzieje się w naszym kraju ze zdolnymi ludźmi.

    OdpowiedzUsuń
  2. na Łukasza można głosować w konkursie:) - http://goo.gl/VygD8D

    OdpowiedzUsuń