czwartek, 31 października 2013

o tej, która przegadała Wojewódzkiego.

takie czasy nastały,
że Młodym jest ciężko.

fot. print screen: http://kuba.tvn.pl/

zacznijmy od tego, czego ten Młody tak właściwie chce? do czego dąży? ku czemu się skłania? bo że nie zawsze wychodzi, to swoją drogą. żyjemy w takich czasach, że trzeba chcieć dużo. trzeba wysoko stawiać sobie poprzeczki i ciągle je podnosić. trzeba mieć jakiś plan na siebie, na życie.

aktywna kobieta, lat 60: wie Pani co, ja młodym wcale teraz nie zazdroszczę. wcale! ja kiedyś strasznie się męczyłam, a co jest teraz... wyścig szczurów! wie Pani co, ja sobie też nie zazdroszczę. ale jakoś działać trzeba. trzeba!

podstawą jest dobra motywacja. co Cię nie zabije, to Cię wzmocni! potkniesz się, ale musisz wstać i biec dalej. iść do przodu, nie cofać się. drobnymi kroczkami docierać do celów tych bliższych i bardziej odległych. kim jesteś? jesteś zwycięzcą! jesteś! a jeśli nie jesteś, będziesz.

ostatnio u Kuby Wojewódzkiego gościła Jessica Mercedes Kirschner. lat 19. jej sukcesów na palcach u rąk nie zliczymy. ot choćby ostatnio, konkursowo zaprojektowała bluzę dla River Island i wygrała. kto wie, może wygryzie Rihanę? ale nie o tym, nie o ciuchach i modzie, choć to pasja i zawód Jessiki. 

kolejny sukces Jessiki Mercedes to występ u Kuby Wojewódzkiego. raz, bo pokazała, że Młody na przyszłość musi sobie zapracować. ciężko zapracować! nie ma trumfów podanych na tacy. nie ma wygranych bez porażek. dwa, gdyż udowodniła, że pasja może stać się pracą. możesz robić to co kochasz i jeszcze czerpać z tego zyski materialne. trzy, pomimo wieku dowiodła, że ma wiele do powiedzenia i jeszcze wiele do zrobienia. zagadać się Kubie nie dała i podkreśliła to, co chciała. to, co sobie założyła. mission completed!

Młody musi mieć inspirację. nie jedną. mnie zainspirował występ Jessiki u Kuby Wojewódzkiego. pamiętam kiedy spacerowała sobie po wybiegu na pokazie Toni&Guy podczas kwietniowego Warsaw Fashion Weekend 2013. ileż emocji wzbudziła ta dziewczyna. jedni krzyczeli, że pokazała się jako gwiazda. drudzy zarzucali jej zbytnią pewność siebie. a inni po ludzku mówili, że wzbudziła ogromną sympatię. 

Młodym jest ciężko, bo często trzeba walczyć. a nie każdy chce walczyć nie stosując się przy tym do jakichkolwiek reguł. nie każdy opowiada się za opcją, że cel uświęca środki. nie każdy chce w tym wyścigu szczurów brać udział. i nie musi.

a Jessica? robi swoje.
i zapewne będzie robiła jeszcze więcej.


wywiad: KLIK

blog: www.jemerced.com

1 komentarz:

 1. Obrotna.
  Pionierka.
  Dobrze wypromowana.
  i to by było na tyle..................
  A.... i raczej wstydzi się przynależeć do plebsu blogosfery. Ona jest z zupełnie innej części tego kosmosu....:P


  OdpowiedzUsuń